wymiana naprawa baterii telefonu lublin

WYMIANA NAPRAWA BATERII W TELEFONIE | LUBLIN

✔️Postępuj zgodnie z poniższym przewodnikiem rozwiązywania problemów z wymianą baterii, aby zdiagnozować i naprawić baterię swojego telefonu komórkowego.

Problemy z baterią telefonu komórkowego

✔️Kiedy bateria telefonu komórkowego przestaje być ładowana, wiele codziennych zadań może zostać przerwanych. Ponieważ użytkownicy bardzo polegają na swoich telefonach, problem z baterią może być katastrofalny. Czasami zwiastunem awarii są krótka praca lub nieprawidłowe działanie (wyłączanie się telefonu). Jednak może to być również problem zbyt dużego zużycia baterii (wyeksploatowania). Jest kilka czynności, które możesz wykonać we własnym zakresie aby poprawić wydajność baterii.

Rozwiązywanie problemów z baterią telefonu komórkowego

✔️Zmiana niektórych nawyków i ustawień może wydłużyć żywotność baterii telefonu komórkowego. Wyłącz usługi lokalizacyjne, Bluetooth i Wi-Fi, gdy ich nie używasz. Usługi te szybko wyczerpują żywotność baterii. Używaj ustawienia wibracji w telefonie tylko wtedy, gdy jest to konieczne, ponieważ zużywa on więcej energii baterii niż sam dzwonek. Inne funkcje rozładowywania baterii to aparat i Internet, dlatego w razie potrzeby oceń i ogranicz użycie tych funkcji.

naprawa baterii telefon lublin
naprawa ekran telefon lublin

ZADZWOŃ

+48 720 750 644

naprawa szybki lublin

NAPISZ

biuro@tabletserwis.com.pl

samsung wymiana baterii lublin

▪️Obecnie naprawa lub wymiana baterii  w większości telefonów jest trudna do wykonania w warunkach domowych. Obudowy tylne są klejone fabrycznie co uniemożliwia samodzielną wymianę baterii. Wymieniamy baterie we wszystkich modelach telefonów. Apple iPhone 5 6S / 6 i 5S, podobnie jak ekrany Sony Xperia, Google Pixel, Nexus 6P, OnePlus i HTC oraz Samsung.

 ▪️Bardzo często zdarza się, że bateria „napuchnie” wewnątrz obudowy telefonu. Kiedy zaobserwujesz wybrzuszoną obudowę natychmiast skieruj się do profesjonalnego serwisu napraw. Specjalizujemy się w naprawach uszkodzonych baterii Apple iPhone, Samsung, Huawei / Honor, LG, Sony, HTC, Xiaomi, Lenovo / Motorola, Meizu, Oppo, ZTE, Nokia, Sony, Alcatel, Asus, Blackview, CAT, Dooogee, Elephone, Pocophone, Google, Homtom, Microsoft, ONEPLUS, Prestigio, Manta

NAPRAWA BATERII I WYMIANA AKUMULATORA W TELEFONIE

Całkowity koszt wymiany baterii w telefonie zależny jest od modelu smartfona oraz jego konstrukcji. Jesteśmy w stanie wymienić baterię już od 50zł w starszych modelach telefonów.

Tak, w 99% przypadków wymiana baterii jest możliwa w każdym modelu telefonu pomimo, że obudowa jest sklejona. Skontaktuj się z nami aby poznać dokładny koszt naprawy.

Pod żadnym pozorem nie można korzystać z telefonu z wybrzuszoną baterią. Może to skutkować pęknięciem wyświetlacza lub silnym zwarciem płyty głównej telefonu. Baterię należy wymienić jak najszybciej na nową.

Już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie lub dostarcz sprzęt do naszego serwisu w 🗺️ Lublinie ul.Gliniana 24/2 (w pobliżu Politechniki Lubelskiej)🗺️. Nasze lubelskie centrum napraw Telefonów jest czynne od 9.00 do 17.00 , od poniedziałku do piątku. Klienci mogą dostarczyć sprzęt osobiście lub wysłać go do nas w celu naprawy.✔️ Możemy również zapewnić bezpieczną usługę kurierską w celu odebrania i zwrotu urządzenia w z dowolnego miejsca w Polsce. Kliknij i sprawdź jakie to proste!
 
[testimonialrecent set="1"]

✅Masz pytania? Chętnie doradzimy na temat naszych usług naprawy i aktualizacji Telefonów Smartphone!  Zadzwoń pod numer  +48 720 750 644 lub napisz e-mail na biuro@tabletserwis.com.pl✅

Zadzwoń teraz!
Wyznacz trasę