serwis zalanego telefonu lublin

NAPRAWA ZALANEGO TELEFONU | PO ZALANIU LUBLIN

✔️Obecnie, uszkodzenie telefonu przez zalanie jest bardzo częstą usterką wśród smartfonów i tabletów. Chociaż wiele nowych smartfonów jest sprzedawanych jako „wodoodporne”, nadal może dojść do uszkodzenia przez wodę. Jak najlepiej to naprawić?
Porada dla użytkowników: wyłącz urządzenie jak najszybciej!

✔️Dość często użytkownicy telefonów przypadkowo upuszczają telefon do wody lub wylewają na niego szklankę napoju. Jeśli na telefon zostanie rozlana kawa, cola lub woda z solą morską, płytka drukowana może zostać poważnie uszkodzona z powodu stopnia kwasowości tych płynów. Wśród opinii krąży popularny mit o skuteczności sposobu osuszenia telefonu wkładając zalany telefon do miski wypełnionej ryżem, aby usunąć z niego wilgoć. Ale niestety w ten sposób część płynu nadal będzie pozostawać wewnątrz obudowy telefonu, co może powodować korozję komponentów.

✔️Konsumenci spróbują również uruchomić telefon uszkodzony przez zalanie! Ładowanie jest jednak bardzo niebezpieczne, ponieważ może powodować zwarcie.

✔️Najważniejszą radą, jaką możemy udzielić użytkownikom z zalanym telefonem, jest jak najszybsze wyłączenie urządzenia, aby zapobiec zwarciom, ponieważ uchroni to elektronikę telefonu przed większą szkodą. Następnie najlepszym rozwiązaniem, jest oddać telefon do wykwalifikowanego serwisu napraw telefonów.

zalany telefon naprawa lublin
naprawa ekran telefon lublin

ZADZWOŃ

+48 720 750 644

naprawa szybki lublin

NAPISZ

biuro@tabletserwis.com.pl

zalany smartfon lublin

▪️W przypadku zalanego telefonu liczy się czas reakcji. Jeśli dojdzie do zalania smartfona płynem, należy możliwie najszybciej go wyłączyć a także o ile to możlwe odpiąć baterię.

▪️Naprawiamy wszystkie modele telefonów po zalaniu. Specjalizujemy się w naprawach zalanych Apple iPhone, Samsung, Huawei / Honor, LG, Sony, HTC, Xiaomi, Lenovo / Motorola, Meizu, Oppo, ZTE, Nokia, Sony, Alcatel, Asus, Blackview, CAT, Dooogee, Elephone, Pocophone, Google, Homtom, Microsoft, ONEPLUS, Prestigio, Manta

NAPRAWA ZALANEGO TELEFONU NIE WŁĄCZAJĄCEGO SIĘ LUBLIN


Mamy dobrą wiadomość – TAK!. Jeśli utworzyłeś wcześniej kopię zapasową danych – to sukces! Co ważniejsze, telefony można naprawić nawet w przypadku znacznych uszkodzeń wynikających z zalania. Musisz tylko działać szybko i podjąć właściwe kroki – jak najszybciej dostarczyć telefon do serwisu napraw!

Popularny mit mówi o włożeniu telefonu do torby suchego ryżu i pozostawieniu go na 24 do 36 godzin lub dłużej. Jest to tanie, łatwe i można to zrobić w mgnieniu oka. Ale ta metoda może mieć pewne negatywne strony: ryż nie wchłonie całej wilgoci z wnętrza telefonu. Elektronika będzie narażona na korozję oraz mikrozwarcia. Telefon może zostać bezpowrotnie uszkodzony – zdecydowanie odradzamy suszenia telefonu w ryżu. Jedyną skuteczną metodą naprawy jest oczyszczenie płyty głównej i wnętrza telefonu w sprawdzonym serwisie.

W niektórych przypadkach wskaźnik uszkodzenia przez wodę pojawi się na samej baterii, a nawet na telefonie i baterii. Jeśli wskaźnik uszkodzenia przez wodę jest BIAŁY, oznacza to, że telefon nie jest uszkodzony przez wodę. Jeśli wskaźnik uszkodzenia przez wodę jest RÓŻOWY lub CZERWONY, oznacza to, że wskaźnik uszkodzenia przez wodę został wyzwolony.

Tak! Lecz w tym przypadku liczy się szybki czas reakcji – tj. dostarczenia telefonu do serwisu.

Już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie lub dostarcz sprzęt do naszego serwisu w 🗺️ Lublinie ul.Gliniana 24/2 (w pobliżu Politechniki Lubelskiej)🗺️. Nasze lubelskie centrum napraw Telefonów jest czynne od 9.00 do 17.00 , od poniedziałku do piątku. Klienci mogą dostarczyć sprzęt osobiście lub wysłać go do nas w celu naprawy.✔️ Możemy również zapewnić bezpieczną usługę kurierską w celu odebrania i zwrotu urządzenia w z dowolnego miejsca w Polsce. Kliknij i sprawdź jakie to proste!
 
[testimonialrecent set="1"]

✅Masz pytania? Chętnie doradzimy na temat naszych usług naprawy i aktualizacji Telefonów Smartphone!  Zadzwoń pod numer  +48 720 750 644 lub napisz e-mail na biuro@tabletserwis.com.pl✅

Zadzwoń teraz!
Wyznacz trasę