naprawa wyświetlacza Lublin

NAPRAWA WYŚWIETLACZA I SZYBKI W TELEFONIE | LUBLIN

✔️Wyświetlacz to najważniejsza część Twojego urządzenia. Z ekranu dotykowego korzystasz przez cały czas – właśnie dlatego najszybciej się on zużywa i łatwiej go uszkodzić. W serwisie nie tylko naprawiamy uszkodzone panele dotykowe, ale także instalujemy najlepszej jakości części, aby zapewnić idealne odwzorowanie koloru. Jeśli widzisz rozmazany obraz lub dotyk ekranu nie działa precyzyjnie – dostarcz do nas sprzęt, a zdiagnozujemy go i naprawimy.

✔️Usługa naprawy ekranu (wyświetlacz) telefonu komórkowego i przedniej szyby w Lublinie – tego samego dnia po awarii przynieś go lub wyślij do naprawy przez formularz naprawy Zepsuty ekran, uszkodzona przednia szyba

✔️Naprawa ekranu telefonu komórkowego jest zdecydowanie najczęstszą usterką w naszym serwisie. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko naprawić Twoje urządzenie, jednocześnie utrzymując konkurencyjną cenę. W rzeczywistości powinieneś spodziewać się doskonałych rezultatów!

✔️Zepsuty ekran LCD czy tylko rozbita szyba przednia? Ekran dotykowy nie działa? Te rzeczy są jedną integralną częścią połączoną ze sobą i w większości przypadków musimy wymienić komplet tj. nową szybę i ekran. Dzięki temu uzyskujemy zdecydowanie lepszy i trwalszy efekt naprawy.

.

naprawa ekran telefon lublin

ZADZWOŃ

+48 720 750 644

naprawa szybki lublin

NAPISZ

biuro@tabletserwis.com.pl

naprawa wyświetlacza lublin

▪️Przechowujemy zapasowe ekrany LCD do większości telefonów komórkowych w magazynie, dzięki czemu możemy Ci pomóc, gdy jest to pilnie potrzebne Apple iPhone 5 6S / 6 i 5S, podobnie jak ekrany Sony Xperia, Google Pixel, Nexus 6P, OnePlus i HTC oraz Samsung.

 

▪️Naprawiamy również zepsuty ekran LCD w tablecie i laptopie. Specjalizujemy się w naprawach uszkodzonego ekranu Apple iPhone, Samsung, Huawei / Honor, LG, Sony, HTC, Xiaomi, Lenovo / Motorola, Meizu, Oppo, ZTE, Nokia, Sony, Alcatel, Asus, Blackview, CAT, Dooogee, Elephone, Pocophone, Google, Homtom, Microsoft, ONEPLUS, Prestigio, Manta

NAPRAWA EKRANU I WYMIANA SZYBKI W TELEFONIE

Całkowity koszt wymiany ekranu w telefonie zależny jest od modelu smartfona, wielkości wyświetlacza oraz rodzaju uszkodzenia. Jesteśmy w stanie naprawić wyświetlacz już od 100zł w starszych modelach telefonów.

Tak, w 99% przypadków wymiana wyświetlacza jest możliwa w każdym modelu telefonu. Skontaktuj się z nami aby poznać dokładny koszt naprawy.

Treść akordePodczas gdy ekran telefonu może wydawać się nieuszkodzony po upadku na twardą powierzchnię, powtarzające się uderzenia osłabiają szklany wyświetlacz i ostatecznie prowadzą do rozległego pęknięcia. Jeśli ekran jest pęknięty, należy niezwłocznie naprawić wyświetlacz ze względu na drobne kawałki szybki odrywające się od korpusu telefonu.

Ekran nie zawiera żadnych danych, więc jego wymiana nie wpływa na dane w telefonie. Jednak jeśli nie wykonujesz rutynowych kopii zapasowych, warto rozważyć okresowe kopiowanie danych z telefonu.

Już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie lub dostarcz sprzęt do naszego serwisu w 🗺️ Lublinie ul.Gliniana 24/2 (w pobliżu Politechniki Lubelskiej)🗺️. Nasze lubelskie centrum napraw Apple iPhone jest czynne od 9.00 do 17.00 , od poniedziałku do piątku. Klienci mogą dostarczyć sprzęt osobiście lub wysłać go do nas w celu naprawy.✔️ Możemy również zapewnić bezpieczną usługę kurierską w celu odebrania i zwrotu urządzenia w z dowolnego miejsca w Polsce. Kliknij i sprawdź jakie to proste!
 
[testimonialrecent set="1"]
✅Masz pytania? Chętnie doradzimy na temat naszych usług naprawy i aktualizacji Apple iPhone!  Zadzwoń pod numer  +48 720 750 644 lub napisz e-mail na biuro@tabletserwis.com.pl✅
Zadzwoń teraz!
Wyznacz trasę