Najczęstsze problemy i usterki telefonów Samsung Galaxy

naprawa samsung Lublin

5 Najczęstszych problemów telefonów Samsung Galaxy i ich zalecane naprawy

Często niespodziewana awaria może przytrafić się również najlepszemu urządzeniu. Seria telefonów Samsung Galaxy to bardzo solidna linia telefonów. Niemniej jednak istnieje kilka typowych usterek, których mogą doświadczyć użytkownicy tych telefonów.
Mamy nadzieję, że nie! Ale jeśli tak się zdarzy, to nie ma się czym martwić! Nasz zespół serwisowy może Ci w tej sytuacji pomóc! Pamiętaj, że naprawa telefonu komórkowego Samsung Galaxy jest o wiele tańsza niż jego wymiana na nowy.
Rzućmy okiem na typowe problemy z Samsung Galaxy

1. Wymiana ekranu w telefonie Samsung

Typowy scenariusz – telefon upadł i w rezultacie pękł wyświetlacz. Jest to przypadek, którego doświadczyło co najmniej 80% użytkowników smart fonów. Właściciele serii telefonów Samsung Galaxy z różnymi rodzajami ekranów i szybek LCD Amoled nie są wyjątkiem.
W rzeczywistości te smartfony mogą być podatne na typowe uszkodzenia fizyczne, takie jak pęknięty ekran. Oddaj swój telefon do serwisu naprawczego i pozwól zająć się nim profesjonalistom.

2. Uszkodzenie przez zalanie – zalany telefon Samsung

Jest to jedno z najczęstszych uszkodzeń telefonów. Przypadkowo upuszczony telefon do rzeki, basenu, a nawet toalety nie jest już niczym niezwykłym. Istnieje bardzo duża szansa na naprawę telefonu po zalaniu! Liczy się szybkie dostarczenie telefonu do serwisu!
Właściciele najnowszych modeli jak Galaxy S7 i S8 które są wodoodporne, mogą czuć się bezpiecznie.

3. Wadliwe przyciski – Przyciski telefonu Samsung nie działają

W rzeczywistości jest to dość poważny problem, lecz zwykle pojawia się po długim okresie użytkowania smartfona. Przez pewien czas usterka mogła wynikać z problemów sprzętowych. Przed udaniem się do serwisu spróbuj ponownie uruchomić telefon przytrzymując przyciski Zasilanie + Home. Jeśli to nie pomoże, wszystko wskazuje na poważniejszy przypadek i należy poddać telefon fachowej diagnostyce. Odbierzesz telefon gdy tylko problem zostanie wykryty i rozwiązany.

4. Krótki czas pracy baterii w telefonie Samsung

Podczas gdy najnowsza seria Galaxy S ma większe baterie niż ich poprzednicy, niektórzy użytkownicy wciąż narzekają na krótką żywotność baterii. Pierwszą rzeczą, którą można zrobić, to odinstalować aplikacje wymagające dużej mocy, aby sprawdzić, czy żywotność baterii się poprawi. Zawsze istnieje możliwość, że jedna z aplikacji zwiększa zużycie baterii. I nie zapominaj, że typowa żywotność baterii to dwa lata. Jeśli nie chcesz, aby napuchnięta bateria uszkodziła płytę główną, wymień ją jak najszybciej na nową.

5. Wolne ładowanie – Telefon Samsung nie ładuje się

Ta usterka może być spowodowana uszkodzeniem gniazda ładowania. Gniazdo ładowania w telefonie może być typu mini USB lub USB typ C. Obydwa gniazda ładowania są dość delikatne i wymagają delikatnego obchodzenia się. Wielu użytkowników smart fonów doświadczyło problemu z ładowaniem telefonu. Powodem tego może być nieostrożne obchodzenie się z telefonem lub po postu niefortunne szarpnięcie za przewód podczas ładowania telefonu. Zawsze możesz profesjonalnie wymienić gniazdo zasilania w naszym serwisie. Jeśli diagnostyka wskaże szersze uszkodzenia, często należy wymienić również taśmę płytki ładowania – łączącą moduł ładowania z płytą główną.

Dzięki Naprawa Telefonów Lublin TabletSerwis możesz naprawić swój telefon szybko i skutecznie! Gwarantujemy doskonałą obsługę w konkurencyjnych cenach. Ponadto znajdziesz u nas wiele akcesoriów do ochrony odnowionego telefonu i zapobiegania niektórym wypadkom w przyszłości.