naprawa płyty głównej w telefonie lublin

NAPRAWA PŁYTY GŁÓWNEJ W TELEFONIE | LUBLIN

 

✔️Naprawa płyty głównej w telefonie jest zdecydowanie częstą usterką w naszym serwisie. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko naprawić Twoje urządzenie, jednocześnie utrzymując konkurencyjną cenę. W rzeczywistości powinieneś spodziewać się doskonałych rezultatów!

✔️Płyta główna w telefonie to najważniejsza część Twojego urządzenia. Stanowi całą elektronikę telefonu i zawiera w sobie wszystkie dodatkowe komponenty typu :aparat telefonu, procesor, moduł wifi – właśnie dlatego uszkodzenie płyty głównej wiąże się z zaawansowaną naprawą. W serwisie nie tylko naprawiamy uszkodzone płyty główne telefonów, ale także instalujemy najlepszej jakości części, aby zapewnić idealną pracę urządzenia. Jeśli telefon uległ zalaniu, nie włącza się lub nie działa prawidłowo – dostarcz do nas sprzęt, a zdiagnozujemy go i naprawimy.

✔️Usługa naprawy płyty głównej telefonu komórkowego – tego samego dnia po awarii przynieś go lub wyślij do naprawy przez formularz naprawy.

serwis telefonu po zalaniu lublin
naprawa ekran telefon lublin

ZADZWOŃ

+48 720 750 644

naprawa szybki lublin

NAPISZ

biuro@tabletserwis.com.pl

serwis płyty głównej w telefonie lublin

▪️Przechowujemy zapasowe płyty główne do większości telefonów komórkowych w magazynie, dzięki czemu możemy Ci pomóc, gdy jest to pilnie potrzebne Apple iPhone 5 6S / 6 i 5S, podobnie jak płyty główne do Sony Xperia, Google Pixel, Nexus 6P, OnePlus i HTC oraz Samsung.

▪️Naprawiamy również zepsuty płyty główne tablecie i laptopie. Specjalizujemy się w naprawach uszkodzonych płyt głównych Apple iPhone, Samsung, Huawei / Honor, LG, Sony, HTC, Xiaomi, Lenovo / Motorola, Meizu, Oppo, ZTE, Nokia, Sony, Alcatel, Asus, Blackview, CAT, Dooogee, Elephone, Pocophone, Google, Homtom, Microsoft, ONEPLUS, Prestigio, Manta

NAPRAWA PŁYTY GŁÓWNEJ W TELEFONIE

Całkowity koszt naprawy płyty głównej w telefonie zależny jest od modelu smartfona oraz rodzaju uszkodzenia. Jesteśmy w stanie naprawić płytę główną już od 100zł  – Zapraszamy!

Tak, w 99% przypadków naprawa płyty głównej jest możliwa w każdym modelu telefonu. Skontaktuj się z nami aby poznać dokładny koszt naprawy.

Tak – płytę główną można wymienić na nową (inną kompatybilną). Montowana płyta główna musi być w 100% identyczna i mieć te same parametry wersji jak płyta demontowana.

Już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie lub dostarcz sprzęt do naszego serwisu w 🗺️ Lublinie ul.Gliniana 24/2 (w pobliżu Politechniki Lubelskiej)🗺️. Nasze lubelskie centrum napraw płyt głównych jest czynne od 9.00 do 17.00 , od poniedziałku do piątku. Klienci mogą dostarczyć sprzęt osobiście lub wysłać go do nas w celu naprawy.✔️ Możemy również zapewnić bezpieczną usługę kurierską w celu odebrania i zwrotu urządzenia w z dowolnego miejsca w Polsce. Kliknij i sprawdź jakie to proste!
 
[testimonialrecent set="1"]

✅Masz pytania? Chętnie doradzimy na temat naszych usług naprawy płyt głównych!  Zadzwoń pod numer  +48 720 750 644 lub napisz e-mail na biuro@tabletserwis.com.pl✅

Zadzwoń teraz!
Wyznacz trasę